Čím se řídíme při práci

O kanalizacích, vodovodech, plynovodech, zemních pracích a souvisejících službách toho ve společnosti Brabec & Brabec stavební víme jako málokdo a rádi své znalosti využijeme, abychom Vám poskytli špičkový, profesionální servis. Proč byste si v oblasti inženýrských sítí nebo zemních prací měli zvolit právě naši společnost?

  • Široká nabídka. Svůj obor známe skrz naskrz a umíme takřka cokoli, co byste mohli potřebovat. Zemní práce a terénní úpravy, zpevněné povrchy, pokládka inženýrských sítí, drenáže a dlouhá řada dalších služeb je tu jen pro Vás – stačí si jen vybrat.

 

  • Individuální přístup. Firma s naším zaměřením se přirozeně setkává s mnoha různými typy klientů z nejrůznějších oblastí života. Věnujeme se veřejným zakázkám, zakázkám pro firmy a podnikatele i pro jednotlivce a dobře víme, že každý z nich potřebuje odlišný přístup. Proto klientům pokaždé šijeme servis na míru a snažíme se, aby od nás dostali přesně to, co právě potřebují.

 

  • Flexibilita. Jsme firmou, která se umí přizpůsobit: přijedeme za Vámi takřka kamkoli, pomůžeme Vám nastavit parametry spolupráce tak, aby Vám vyhovovaly ve všech ohledech, a výsledek nakonec odevzdáme přesně podle domluvy i s úklidem.

 

  • Špičková kvalita. V oblasti inženýrských sítí pracujeme už patnáct let a i díky tomu o oboru víme všechno. Naše zkušenosti jsou vidět na každé naší zakázce a při své práci propracováváme každý jednotlivý detail.

 

Brabec & Brabec stavební, s.r.o.

IČ: 25493540

DIČ: CZ25493540

Nádražní 193, 463 31 Mníšek

+420 602 397 240

brabec@babstavebni.cz

www.brabecstavebni.cz