NAŠE KOMPLETNÍ SLUŽBY

 

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí

Realizujeme a rekonstruujeme kanalizace, vodovody a vnitřní plynovody. Inženýrské sítě pokládáme na všech typech pozemků a pokaždé tak, abychom zajistili jejich dokonalou funkčnost a dlouhodobou životnost.
Pro pokládku inženýrských sítí využíváme mj. komponenty z PVC nebo PEHB, sklolaminát, kameninu, litinu a další materiály.

Zemní práce

Zemní práce a terénní úpravy můžete využít pro nejrůznější účely. Primárně je realizujeme pro klienty, kteří potřebují položit inženýrské sítě. K dispozici jsme ale i tehdy, pokud se chystáte pořídit si bazén, překopat zahradu nebo stavět oplocení. K dispozici máme kvalitní techniku i pro zemní práce velkého rozsahu, nabízíme ale také ruční výkopové práce.

Zpevněné plochy

Do kategorie zpevněných ploch se vejde takřka všechno, co si dokážete představit. Rádi pro Vás připravíme rozsáhlé parkoviště, dvůr, příjezdovou cestu nebo veřejné prostranství. Mezi materiály, které používáme nejčastěji, patří asfaltobeton, zámková dlažba nebo přírodní kámen, v závislosti na Vašich požadavcích ale rádi využijeme i jiný typ úpravy.

Drenážní systémy

Drenážní systémy jsou určené pro odvodnění takřka jakéhokoli typu pozemku. Ať už potřebujete odvést vodu od inženýrských sítí, z nového parkoviště, z podzemního objektu nebo z cest, pomůžeme Vám nové drenáže vyprojektovat a následně i zrealizovat tak, aby bylo odvodnění prostoru kompletní a trvalé.