O NÁS

 

Ve společnosti Brabec & Brabec stavební, s.r.o., se už takřka 15 let věnujeme kompletním stavebním pracím se specializací na realizaci inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací, plynovodů a souvisejících staveb. Jsme odborníky na zemní práce, přípravné stavební práce, drenážní systémy nebo výstavbu zpevněných ploch a umíme svou práci odvádět ve vysoké odborné kvalitě a s důrazem na detail. Ať už jsou požadavky investora jakékoli, zvládneme je realizovat hladce a bez problému.

A co konkrétně v nabídce naší společnosti najdete?

  • výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
  • zemní práce (terénní úpravy, výkopové práce, převoz zeminy)
  • realizace zpevněných ploch (parkoviště, cesty a další)
  • příprava staveb
  • zakládání staveb
  • drenážní systémy

Tým naší společnosti má v oblasti inženýrských sítí dlouholeté zkušenosti a pracovat umíme s nejrůznějšími materiály i se stavbami velkého rozsahu. Disponujeme velkým množstvím moderní techniky a používáme kvalitní nástroje, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost výsledku. Pro realizaci zpevněných ploch používáme převážně asfaltobeton, zámkovou dlažbu a přírodní kámen, zařídit ale dokážeme i novou mlatovou cestu.
Jak probíhá spolupráce?
Při práci na inženýrských sítích, při zakládání staveb i při našich ostatních službách si rádi necháváme záležet na každém detailu. Každé spolupráci proto předcházejí detailní konzultace, během kterých máte šanci nám podrobně vysvětlit, co byste si představovali, a ujasnit si všechny technické parametry naší práce. Následuje zpracování návrhu cenové nabídky. Samotnou práci provádíme efektivně a spolehlivě a děláme všechno pro to, abyste od nás ve zvolený termín dostali požadovaný výsledek. S námi dostanete ucelený servis, díky kterému se už o nic dalšího nebudete muset starat – od projektové dokumentace až po finální úpravy.
Co byste od naší společnosti potřebovali Vy? Zkuste se nám ozvat a dejte nám vědět, jak byste si spolupráci s námi představovali! Své služby realizujeme pro klienty v Libereckém kraji, ale i po celém zbytku ČR a rádi přijedeme i za Vámi. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!